Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.
preload-gif
preload-gif

Кальяни Amy Amirs (Емі, Амі Амірс)

8

У кальянах Amirs характерно застосування в якості 💎 сировини і матеріалів нержавійки, шкіри та дерева. Поєднання цих матеріалів і ретельної обробки створюють воістину оригінальні 💨 курильні прилади.

Сортувати за:
Фильтры

Ціни на кальяни Amy Amirs

Кальяни Amy Amirs (Емі, Амі Амірс) Ціна
Кальян Amy AMIR'S 1201 (Чорний)21973 грн
Кальян Amy AMIR'S 5005647 грн
Кальян Amy AMIR'S 300 R5249 грн
Кальян Amy AMIR'S 200 R3982 грн

Amy Amir's ще одна преміальна лінійка кальянів від відомого німецького бренду Amy. Це ті прилади, які можна використовувати як вдома, так і в спеціалізованих закладах. Вони відрізняються своєю високою якістю курильного процесу і оригінальним стилем оформлення. Кальяни Amy Amir's мають повну комплектацію, зроблені з якісних матеріалів і з'єднуються за допомогою різьби або Click-системи, розробленої самим виробником Amy. У цих приладах продумано все до дрібниць, що і цінують багато їх шанувальників. Сам курильний сеанс буде супроводжуватися легкою тягою і насиченим димом приємної охолодженої температури.

Чому покупці вибирають Amy Amirs

🥇 У чому відмінності серії Amy Amirs ❓
Amy Amir's - розкішні кальяни як за зовнішнім виглядом так і комплектацією, що дозволяє підкреслити свою індивідуальність і витонченість навіть у деталях.
🏆 Які матеріали використовуються для Амі Амірс ❓
Кальяни Amir та їх комплектуючі характеризуються використанням якісних матеріалів - це нержавіюча сталь, шкіра та деревина дорогих порід. Частина процесів з обробки сировини виконується вручну.
💎 Яка комплектація кальянів Емі Амір'с ❓
Як і інші серії, Емі Амірс має повний комплект, в тому числі є кальяни з мелясоуловлювачем і фірмовим шкіряним шлангом, що надає їм свою родзинку.
💰 Що Ви отримуєте у співвідношенні ціни та якості від Amy Amirs ❓
Amy Amirs відносяться до преміум сегменту завдяки ексклюзивним фішкам і матеріалам, і при цьому вони все ж доступні як для кальянних закладів, так і для курців індивідуально.

Придбати кальяни Amy Amirs можливо у наступних містах: Київ, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницький, Полтава, Харків, Одеса, Чернівці, Чернігів, Львів, Житомир, Ужгород, Тернопіль, Кропивницький, Миколаїв, Черкаси, Вінниця, Дніпро, Суми, Рівне, Запоріжжя, Херсон