Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.
preload-gif
preload-gif

Кальяни Amy SS (Емі, Амі СС)

26

Нержавіюча сталь визнана ⭐ кращим матеріалом для виготовлення комплектуючих кальяну, які знаходяться в постійному контакті з 💧 водою. Саме вона і застосовується для кальянів серії Amy SS - надійно 💪 і довговічно!

video-icon Особливості кальянів Емі СС
Сортувати за:
Фильтры

Ціни на кальяни Amy SS

Кальяни Amy SS (Емі, Амі СС) Ціна
Кальян Amy SS13 (Чорний)3475 грн
Кальян Amy SS15.02 (Синій)3511 грн
Кальян Amy SS20.02 (Червоний)3439 грн
Кальян Amy SS06R (Чорний)5285 грн
Кальян Amy SS05 (Прозорий)4923 грн

Кальяни серії Amy SS від відомого світового бренду радують не тільки своїм дизайном, але і неперевершеною якістю як для бюджетних курильних пристроїв. При цьому зроблені вони з міцного високоякісного матеріалу, який не боїться постійного контакту з водою і сприяє довгій службі виробів. Це відмінний варіант кальяну для домашнього користування. Масивна колба з широким дном відмінно утримує у рівновазі весь кальян. Процес куріння буде супроводжуватися легкою тягою і чистим димом. Сам прилад має більш класичний стиль оформлення, що дозволить йому вписатися в будь-який інтер'єр.

Чому покупці вибирають Amy SS

🥇 Чим вирізняється серія Amy SS ❓
Amy SS - це втілення надійності та міцності всієї конструкції кальяну. Пристрої виготовлені із застосуванням вологостійких і зносостійких матеріалів, що означає довгий термін їх експлуатації.
🏆 Які матеріали використані в лінійці Амі СС ❓
Нержавіюча сталь й ударостійке скло в Амі СС вирішують питання утворення корозії, і значить контакт з водою при чищенні пристроїв не страшний. Колби з широким дном мають міцне скло, конструкція стійка і має лаконічний дизайн.
💎 Яка комплектація кальянів Емі СС ❓
Курильні пристрої цієї серії мають повний комплект для застосування відразу після покупки. Кальян, шланг, мундштук, блюдце, бача і адаптер - вже все в комплекті. У деяких моделях додатково є уловлювач меляси.
💰 Що Ви отримуєте у співвідношенні "ціна і якість" від AmySS ❓
Amy SS дійсно можна вважати золотою серединою у виборі кальянів, так як використані матеріали для виробництва продовжують термін служби пристрою і при цьому вартість знаходиться в середньому ціновому сегменті.

Придбати кальяни Amy SS можливо у наступних містах: Дніпро, Київ, Одеса, Чернігів, Чернівці, Запоріжжя, Ужгород, Харків, Суми, Хмельницький, Миколаїв, Тернопіль, Рівне, Житомир, Вінниця, Черкаси, Івано-Франківськ, Львів, Кропивницький, Луцьк, Полтава, Херсон