Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.
preload-gif
preload-gif

Кальяни Amy Unio (Емі, Амі Уніо)

5

Сучасна класика втілилася в модельний ряд 🔥 кальянів Amy Unio. Незмінна якість завдяки застосуванню 🏆 нержавійки для шахти і колби з міцного скла подарують чистий і ароматний дим, і 💰 все це за доступною ціною.

video-icon Основні особливості кальянів Amy Unio
Сортувати за:
Фильтры

Ціни на кальяни Amy Unio

Кальяни Amy Unio (Емі, Амі Уніо) Ціна
Кальян Amy Unio 006.01 (Чорний)2787 грн
Кальян Amy Unio 004.01 (Чорний)3005 грн
Кальян Amy Unio 007.01 (Чорний)2896 грн
Кальян Amy Unio 002.02 (Чорний)3222 грн

Кальяни бренду Amy одні з тих пристроїв, про які чув практично кожен курець. Компанія давно вийшла на світовий кальянний ринок, пропонуючи курцям якісні, практичні і оригінальні в оформленні курильні пристрої. Серія Amy Unio відрізняється своїм незвичайно привабливим дизайном, який оцінить кожен сучасний курець. При цьому якість цих кальянів така ж висока і відповідна, як і будь-які інші прилади бренду. Для виробництва шахти може використовуватися як сталь, анодований алюміній, так і дерево. Як з'єднання виступає різьба або Click-система.

Чому покупці обирають Amy Unio

🥇 У чому відмінність серії Amy Unio ❓
Amy Unio як і всі пристрої даного виробника високоякісні і зручні у використанні. Основною відмінністю виступає оригінальний дизайн і оснащення Click-системою.
🏆 Які матеріали застосовуються для Амі Уніо ❓
Кальяни Амі Уніо продовжує тренд бренду по використанню матеріалів високої якості в своїх курильних пристроях і застосовує для шахт сталь і анодований алюміній, для колб - міцне скло.
💎 Яка комплектація кальянів Емі Уніо ❓
Як і всі серії, кальяни Емі Уніо готові відразу до використання, тому що в комплект входить колба, шахта, шланг, мундштук і глиняна чаша з фірмовою системою Hot Screen
💰 Що Ви отримуєте у співвідношенні ціни та якості від Amy Unio ❓
Купуючи кальян Amy Unio Ви отримуєте відмінну якість як самого виробу, так і всіх його аксесуарів. І в разі потреби додаткових компонентів їх завжди можна докупити.

Придбати кальяни Amy Unio можливо у наступних містах: Вінниця, Одеса, Дніпро, Суми, Харків, Тернопіль, Чернівці, Полтава, Запоріжжя, Хмельницький, Житомир, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Черкаси, Чернігів, Ужгород, Херсон, Рівне, Кропивницький, Київ, Миколаїв