Чаша EMBERY CLASSIC BOWL

Залишити відгук

217 грн.

Поділіться в соц. мережах:

Категорія

Аксесуари

Країна

Україна

Доставка

Нова Пошта

Самовивіз з "Нова пошта"

Кур'єр

Кур'єрська доставка по Харкову

Коментарі: 0

  У кожному кальяні передбачений такий резервуар як чаша для тютюну. Саме в неї роблять забивання і насолоджуються приємним процесом куріння. Але як би там не було, кожному курцеві хочеться, щоб його чаша мала гарний зовнішній вигляд і дуже тонко підкреслювала загальний стиль всього курильного пристрою. Купити Embery Classic Bowl - це зробити виграшний крок на користь і якості, і оригінальності.

  Зовні чаша виглядає стримано і стильно, в цьому і є її привабливість. Така чаша відмінно підійде до різних за стилем кальянів, завжди буде в моді і подарує високоякісний процес куріння. Тяга з нею буде достить легкою, а дим смачним і ароматним. Для виробництва чаші використовувалася біла глина. Вона відрізняється підвищеною міцністю і здатністю до швидкого прогріву, роблячи це максимально рівномірно. Тютюн в чаші не горить і не псує смаку диму. Можна купити недорого чашу Ембер Класік Боул і, запросивши друзів на кальян, насолодитися їм, приємно проводячи спільно час.

  Особливості чаші:

  • оригінальний вигляд;
  • практична форма і параметри;
  • доступна вартість.

  Купити чашу Embery Classic Bowl і порадувати себе смачним димом зможуть всі, хто захоче стати її власником. Це буде гарне придбання для кожного курця.

  Схожі товари