Чаша RS BOWLS GR (GIRAFFE)

Залишити відгук

326 грн.

Поділіться в соц. мережах:

Категорія

Аксесуари

Країна

Україна

Доставка

Нова Пошта

Самовивіз з "Нова пошта"

Кур'єр

Кур'єрська доставка по Харкову

Коментарі: 0

  Чаша для кальяну є його необхідним і одночасно дуже привабливим елементом. Цей маленький щодо розмірів резервуар може дуже тонко доповнити Ваш курильний прилад, подарувавши при цьому чистий і смачний дим. Купити чашу RS Bowls GR (Giraffe) - це кращий варіант рішення, аби брати участь у всьому переконатися.

  Поглянувши на цю чашу, в очі відразу кидається її незвичайний зовнішній вигляд. Виглядати таке вироби яскраво і стильно. Назва чаші повністю відповідає її дизайну. Сама конструкція ємності передбачає наявність одного отвору в самому її центрі. Це дозволяє тютюну, як слід розкриватися в своєму смак. Як матеріал використовувалася натуральна глина. Це кращий варіант чаші, так як вона буде швидко і рівномірно прогріватися. Пі цьому тепло досить довго утримується стінками чаші і дозволяє кожному курцеві насолоджуватися курінням гранично довгий час. Найголовнішою особливістю чаші є те, що вона виключає підгоряння тютюну. Краще купити недорого чашу РС Боулс ЖР (Жираф) і порадувати себе таким відмінним придбанням.

  Особливості чаші:

  • оригінальний дизайн;
  • висока якість;
  • надійність в експлуатації;
  • ціна.

  Купити чашу RS Bowls GR (Giraffe) можна для будь-якого свого курильного приладу. І цим вибором буде задоволений кожен її власник.

  Схожі товари