Фильтры
Категорія -
  • Глиняні чаші47
  • Силіконові чаші10
Ціна+
Від
Догрн.
preload-gif
preload-gif

Чаші для кальяну

57

Чаша для кальяну невеликий, але такий ❗ необхідний аксесуар. Глиняні і силіконові чашки для кальянів на сучасному кальянном ринку 🥇 найпопулярніші. На сторінках нашого сайту Ви зможете вибрати 🛒 необхідний вам тип і матеріал чаші для кальяну.

video-icon Відео: яку чашу для кальяну обрати?
Сортувати за:
Фильтры

Особливості чаш для кальяну

1
Матеріали для виготовлення
Чаші з глини і силікону найпопулярніші, при цьому повністю виконують свою роль
2
Види чаш для кальяну
Класична і фанел чаша застосовуються найчастіше, але врахуйте і ваш улюблений вид тютюну
3
Вартість
Кальянні чаші доступний аксесуар і ви завжди зможете підібрати необхідний чилім

Ціни на чаші для кальяну

Чаші для кальяну Ціна
Чаша EMBERY JS-FUNNEL BOWL181 грн
Чаша UPG FORM UPGRADE середня217 грн
Чаша SOLARIS JUPITER290 грн
Чаша GUSTO BOWLS KILLA BOWLS290 грн

Останнім часом все більше людей відвідують кальянні заклади, де створена ідеальна східна атмосфера і подають смачний, ароматний кальян. Точно так само і збільшується число тих, хто купує такі курильні пристрої собі особисто. Варто зазначити, що маючи свій власний кальян, Ви самі вибираєте місце і час сеансу куріння, створюючи для себе і своїх друзів не менш приємні умови для комфортного куріння.

Кожен кальян складається з ряду елементів, зовсім не схожих один на одного і однаково важливих для нього. Кальян чаша одна зі складових кальяну і саме вона задає початок всьому курильному процесу. Часто можна почути, як чашу називають чилімом. І саме в чилім забивається тютюн, який віддає курцеві весь свій смак і аромат.

Чаша для тютюну для кальяну виробляється з різних матеріалів, але на думку досвідчених кальянщиків глина і кераміка найкраще підходить для такого роду виробів. Правильна чаша для кальяну перешкоджає всмоктуванню сиропу її стінками. А це означає, що кожне наступне куріння буде чистим і ароматним, без попереднього смаку кальяну. Ще догляд за такою чашею простий, вона легко миється. Що стосується чистої глини, не покритою глазур'ю, то вона відрізняється особливою здатністю швидко і рівномірно прогріватися, не допускаючи підгоряння тютюну.

Вибираючи найкращі чаші для кальяну потрібно знати, що за своїм типом цей резервуар буває різним. Але в будь-якому випадку, є спеціальні перехідники, які допомагають чаші як слід закріпитися на приладі. Також з огляду на матеріал чаші, зважте всі за і проти, вибравши собі найбільш підходящу ємність.

МатеріалХарактеристики
КерамікаНайпоширеніша і затребувана чаша під кальян - керамічна. Виробляються вони з урахуванням особливої ​​технології, що сприяє ідеально рівній поверхні чаші. Можуть мати самий різний колір і дизайн. Це не дуже жаростійкі чаші, тому тютюн в них іноді і підгорає. Догляд за чашею простий, вона не вбирає запахів, що важливо.
ГлинаГлиняна чашка для кальяну не менш затребуваний вид чаш кальяну, ніж керамічні її варіанти. І варто віддати належне такій чаші - вони досить жаростійкі, швидко рівномірно прогріваються, довго утримують тепло в своїх стінках. Тютюн в таких ємностях не горить і не псує процес куріння. Метод виробництва глиняної чаші - ручний. Глазур може наноситися, а може і не наноситися. Глазурована чаша краще в догляді і не так вбирає запахи.
СклоДля виробництва таких чаш використовується спеціальне боросилікатне скло. Воно відрізняється високою міцністю і жаростійкістю. Зустріти таку чашу в продажу не так легко, але все ж вони є. Що стосується їх ціни, то вона вище в порівнянні з глиняною або керамічною чашею.
МеталЦей вид чаш найміцніший. Але мінус в тому - вона занадто швидко нагрівається і тютюн в ній починає підгоряти. У зв'язку з цим, металеві чаші не так популярні і затребувані, як глиняні наприклад.
СиліконСиліконові чаші так би мовити «молоді» на кальянном ринку. Виробляються вони з харчового силікону, відрізняються швидким прогріванням. Мінусом такої чаші є те, що вона не здатна довго утримувати тепло в своїх стінках. Але в той же час, це практично довговічні вироби, які неможливо пошкодити. Догляд за силіконовою чашею простий, швидкий і легкий.

Яку б купити чашку для кальяну Ви не вибрали, це в будь-якому випадку буде необхідний аксесуар до Вашого кальяну. Прислухаючись до порад досвідчених кальянщиків, краще мати в своєму запасі дві чаші. Для чого? Одна чаша для кальяну під калауд буде для звичайного тютюну, а друга для ароматизованих сумішей. Точно так само як і не кожен вид чаші підходить для особливого виду тютюну.

Чаша для кальяну купити в нашому інтернет-магазині можливо від самих різних виробників. А скільки коштує чаша для кальяну залежить від призначення, чаша для кальяну ціна і якість у нас поєднуються і порадують кожного відвідувача.

Як вибирати чашу для кальяну

🥇 Якими бувають чаші для кальяну ❓
Кальянні чаші можуть бути глиняними, скляними і силіконовими. А також за своєю формою класичними або фанел.
🏆 Які чаші представлені в інтернет магазині Кальянія ❓
Кальянія пропонує курцеві великий асортимент самих різних чаш з самого різного матеріалу. Це глина, кераміка, скло і силікон.
💎 Чи може кальян бути без чаші ❓
Замінити чашу якимось фруктом, звичайно ж можна, але робити це з кожним процесом куріння не практично і недоцільно. І так як ціна на чиліми цілком доступна, то краще купити його і насолоджуватися якісним і смачним курінням.
💰 Вибір чаші для кальяну 2020 ❓
Глиняні чиліми швидше прогріваються і довше утримують тепло, а силіконові не вбирають запаху і не б'ються. Враховуйте цей нюанс при виборі.

Купити чаші для кальяну можливо у наступних містах: Чернігів, Кропивницький, Херсон, Львів, Тернопіль, Полтава, Рівне, Чернівці, Київ, Одеса, Вінниця, Хмельницький, Миколаїв, Черкаси, Житомир, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Суми, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород