Як правильно розрахувати кількість необхідного тютюну для кальяну

Час прочитання: 3 хв. 9 сек.

Табак у чаші

Те, скільки саме необхідно тютюну для одного курильного процесу спірне питання. Кожен має свою думку й доводить її. Але в будь-якому випадку важливо не перейти межу між нормою і надлишком, щоб кальян дійсно вийшов смачним і ароматним. Неправильне забивання призводить до таких нюансів, як швидке тління або тютюн тліє не рівномірно, а лише частково. Дана стаття допоможе розібратися в цьому питанні, щоб кальян вийшов дійсно таким, як і годиться йому бути.

Як же визначити кількість тютюну?

Почнемо з класики - звичайна упаковка тютюну має 50 г суміші. Її використовують найчастіше. За правилами, приблизно третя її частина потрібна для одного процесу куріння. Тільки це ніяк не говорить про те, що беремо всю третю частину і трамбуємо її в чашу. Перше, що ми робимо, визначаємо обсяг своєї чаші. Після чого акуратно, відриваємо тютюн від загальної маси і, таким чином даємо йому можливість розпушитися, насичуючись повітрям. І тільки тоді починаємо укладати тютюн в чашу.

Важливо

Закладаємо тютюн не поспішаючи, по одному листку, не придавлюючи його. Це дасть тютюну можливість рівномірно пропускати крізь себе жар. А що стосується його кількості, то оцінюємо самі, так як чаша заповнюється не до країв. Ми залишаємо приблизно 0,5 см до її верху, так щоб ні калауд, ні фольга не контактували з ним. В іншому випадку смак диму буде віддавати горілим тютюном. Часто можна навіть в спеціальних кальянних закладах потрапити на кальян зі смаком горілого тютюну. Поспішаючи, кальянщик просто не встигає приділити забиванню чаші потрібний час.

Коли Ви бачите, що тютюн зайвий, його краще просто прибрати, ніж притиснути пальцем. Це призводить до того, що після 15 хвилин куріння верхні шари тютюну горять, а нижнім - взагалі нічого. Виправити таку проблему можна легко, забравши весь пригорілий тютюн, а той, що залишився, просто розворушити зубочисткою.

Наповнення чаші табаком

Нюанси забивання чаші

Те, скільки тютюну необхідно для чаші вже зрозуміло. Все в міру і кальян буде смачним і ароматним. Так як мало тютюну призводить до швидкого закінчення процесу куріння, а якщо його багато - смак неприємний, а тяга важка.

Якщо Ви вже добре навчилися працювати з одним тютюном, можна спробувати інший, експериментуючи з різними чашами. Одним із способів забивання є "оверпак". Це дуже щільне забивання під самий верх чаші. Для такого сеансу куріння потрібні хороші легені. Вся справа в смаку та вподобаннях. Пробуйте, експериментуйте і насолоджуйтеся курінням в повне своє задоволення. Якщо Вам потрібно допомогти з вибором чаші, зверніться до наших фахівців або просто підберіть у відповідному розділі нашого інтернет-магазину.

#Теги:

author
Шеф-редактор