Який кальян краще: куплений чи саморобний

Час прочитання: 3 хв. 2 сек.

Кальян своїми руками1597449559

Можливо не так багато людей цікавиться, як зробити такий курильний пристрій як кальян вдома, щоб не витрачати гроші на магазинний. Але все ж є ті, хто робить кальян сам. Варто відзначити, що реальність далеко не та, що ми уявляємо. Тому, в даній статті ми допоможемо розібратися, чи варто самому вигадувати кальян або краще купити готовий пристрій.

Як працює саморобний кальян

Думаю, що всім зрозумілий той факт, що як би ми не старалися, а отримати той прилад, який в магазині все одно не вийде. І якщо Ви все ж хочете спробувати спорудити такий пристрій, то прочитавши цю статтю, ще раз обміркуйте своє рішення. І справа не тільки в тому, що потрібно вміти це робити, але і в тому, що не всі матеріали для кальяну є вдома. Інша справа - повністю фабричні запчастини, які потрібно просто грамотно зібрати. Пляшка і гофра для цих цілей не годиться.

Сам кальян - це повністю герметичне з'єднання всіх його складових. Саме від цього залежить запорука якісного курильного процесу. Шахта кальяну повинна бути міцною і не розвалюватися, що важливо. Варто відзначити, що купити б/в кальян все ж краще, ніж зіпсувати своє здоров'я на саморобному приладі.

Також, сучасний кальянний ринок радує величезним асортиментом цих пристроїв, де ціни стартують від 1000 грн, що цілком доступно, так як кальян річ не одноразова. Не варто слухати тих, хто говорить про якість саморобного приладу, це маячня. Можна один раз витратити в загальній сумі 2000 грн і отримати високоякісний курильний пристрій від відомого бренду, Amy Deluxe, наприклад. Результатом ви будете задоволені.

Так само, мати в своєму розпорядженні гарний кальян - це стильно, солідно і гідно. Порівнявши його з банкою з не зрозуміло якою трубкою, результат буде очевидний.

Підсумок щодо саморобного кальяну

Якщо ви маєте свій цех з виробництва кальянних виробів, можна сміливо збирати все самому, роблячи кальян згідно свого смаку та переваг. Як показує практика, ті, хто зробив кальян сам, через кілька сеансів куріння приходять за новим купівельним його варіантом. При цьому розповідають про свій досвід майстерності, з посмішкою і гордістю. Але хоч як не крути, а оригінальний його варіант не просто вдвічі краще, а в сотні разів!

Якщо все підсумувати, то неважливо де саме Ви будете купувати кальян, у нас або на ОLX, наприклад, в будь-якому випадку це буде набагато розумніше і вигідніше. У випадку, якщо віддасте перевагу саме нашому інтернет-магазину, наші менеджери із задоволенням допоможуть з вибором, підшукуючи для Вас найприйнятніші варіанти кальянів і шахт.

Кальян із неіржавіючої сталі

#Теги:

author
Шеф-редактор