Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.
preload-gif
preload-gif

Інше

18

Конектор для шлангу, захисна сітка для чаші або підсвічування для кальяну - для когось 🛒 важливі аксесуари, а хтось їх майже не використовує. У будь-якому випадку при ⭐ необхідності в нашому розділі Інше ви знайдете і зможете 💸 купити саме такі додаткові аксесуари.

video-icon Відео: що таке уловлючач сиропу аба мелясоуловлювач?
Сортувати за:
Фильтры

Особливості додаткових аксесуарів

1
Дифузор
Аксесуар для шахти, що дозволить зробити тягу кальяну більш легкою
2
Підсвічування для кальяну
При наявності цього пристрою ви зможете створити лаундж атмосферу навколо кальяну
3
Блюдце для шахти
Іноді саме цей аксесуар може вберегти від випадкового падіння вугілля на підлогу або на меблі

Ціни на інші аксесуари для кальяну

Інше Ціна
Конектор для шланга AMY DELUXE181 грн
Адаптер на другий шланг AMY253 грн
Блюдце KAYA ALUMINIUM PLATE WITH COALGRID579 грн
Підсвічування для кальяну AMY507 грн

Розділ «інше» вміщує в себе різні дрібниці, які на практиці виявляються навіть дуже необхідними. Тут можна знайти як пружинку для шланга, так і адаптер. Так само шило для кальяна, дирокол, підсвітка для кальяну і чистячі засоби будуть перебувати саме в цьому розділі. Варто зазначити, що застосування хоча б чогось одного з вищезгаданого асортименту, завжди себе виправдає і зробить процес куріння максимально легким і комфортним. Наприклад, застосувавши підсвічування для колби, Ви не просто прикрасите свій кальян, а й додасте вечору незабутньої атмосфери. Точно так само як і застосування дироколу допоможе виконати рівномірні отвори в фользі і отримати таким чином більш якісний процес куріння.

Чому варто купити підсвічування, шило та інші дрібниці для кальяну

🥇 Які аксесуари відносяться до розділу Інше ❓
Цей розділ включає в себе різні «дрібниці» для кальяну, такі як засоби для чищення, клапани, дифузори, пружинки, шила. Також тут ви знайдете підсвічування - відмінна прикраса для кальяну ввечері.
🏆 Які аксесуари з Іншого представлено в Кальянії ❓
Наш магазин пропонує різноманітні аксесуари, які стосуються розділу Інше. Тут Ви знайдете не тільки дифузор, клапан і пружинку, а й підсвічування, блюдця, чистячі засоби та багато іншого.
💎 Який аксесуар з розділу Інше краще вибрати ❓
В цьому плані відштовхуйтесь від його необхідності. Так як кожен виріб має своє призначення і його застосування завжди виправдане і по-своєму необхідне.
💰 Які ціни на аксесуари з розділу Інше в Kalyania ❓
Kalyania пропонує курцям найдоступніші ціни, що дозволить підібрати кілька товарів з мінімальними фінансовими витратами.

Купити адаптер, шило, дифузор можливо у наступних містах: Чернівці, Львів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Ужгород, Черкаси, Вінниця, Харків, Тернопіль, Київ, Чернігів, Кропивницький, Миколаїв, Житомир, Полтава, Суми, Херсон, Запоріжжя, Дніпро, Луцьк, Одеса