Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.
preload-gif
preload-gif

Йоржики для кальяну

9

Щоб кальян завжди виходив 💥 смачним і ароматним, йому необхідний якісний і ретельний догляд. Для цього дуже 💯 корисно мати спеціальні йоржики для чищення. Йоржик для колби, йоржик для шахти і для шланга мають свої відмінності - у нас представлені 🛒 всі типи йоржиків.

Сортувати за:
Фильтры

Особливості йоржиків для кальяну

1
Призначення
Залежно від застосування вони можуть бути для шахти, колби або шлангу
2
Параметри
Йоржик треба вибирати виходячи з розмірів вашого кальяну: дивіться на довжину йоржика і об'єм ворсу
3
Вартість
На будь-який тип йоржика ціна доступна, тому без сумніву варто укомплектувати ним свій кальян

Ціни на йоржики для кальяну

Йоржики для кальяну Ціна
Йоржик для шланга KAYA72 грн
Йоржик для колби KHALIL MAMOON72 грн
Йоржик для шахти EMBERY145 грн
Йоржик для колби KAYA BRUSH WITH WOOLEN TOP326 грн

Запорука якісного, смачного кальяну - це чистота самого пристрою. Про це знає і твердить кожен кальянщик. І в цьому немає нічого дивного, адже після кожного сеансу куріння на стінках приладу залишаються залишки, де попелу, де наповнювача, а де і сам аромат кальяну. І це стосується абсолютно кожного елемента курильного пристрою, будь то колба з шахтою або шланг.

Впоратися підручними засобами звичайно ж можна, але ефект чищення буде не той. Спеціально призначений інвентар краще очищає вироби навіть від найважчих забруднень. Наприклад, шахту потрібно чистити йоржиком для шахти, який має жорсткий ворс і необхідну довжину, щоб дістати навіть до самих важкодосяжних місць в пристрої. Так само необхідно враховувати, що йоржиком для шахти колбу чистити не можна. Для неї є свій інвентар, ворс якого істотно м'якше і не подряпає делікатні стінки резервуара.

У той же час, якщо курити брудний кальян очікуваного смаку не буде, так як до нього може додатися аромат попереднього сеансу куріння разом із залишками всього шкідливого, що повинно було очиститися. Так само зовнішній вигляд брудного пристріою буде відповідним. І так як ціна подібного роду інвентаря цілком доступна, краще не нехтувати, а купити йоржик для кальяну, щоб тримати свій кальян в чистоті і порядку.

Як вибрати йоржики для чищення кальяну

Після приємного процесу куріння залишаються не менш приємні емоції і брудний прилад, який потрібно чистити. І зробити це краще до того як все засохне і вбереться. Можна скористатися миючим засобом, але шанс того, що воно вбереться в стінки резервуарів дуже великий, а це нікому не потрібно. В такому випадку, скористайтеся звичайною содою і лимоном, що набагато ефективніше і безпечніше для здоров'я. Взявши на допомогу спеціальний йоржик для чищення кальяну забруднення зникнуть вмить. Якщо Ви регулярно очищаєте свій прилад, то досить буде просто йоржика і води, щоб все стало чистим. Робіть висновки і утримуйте свій кальян в чистоті, а він віддячить Вас смачним і ароматним димом.

На що звертаємо уваги під час вибору йоржиків:

• параметри (довжина інвентарю та об'єм ворсу);
• ворс - дивимося на те, наскільки він густий і жорсткий;
• форма інвентарю;
• наявність ручки;
• призначення - як уже говорилося, кожен елемент кальяну має свій спеціальний інвентар.

Що стосується чистки шахти, то в ній можуть залишатися залишки нікотину, сиропу і навіть попелу. Для неї потрібно підбирати йоржик з урахуванням діаметра пристрою і його довжини. Самі щетинки повинні бути жорсткими, щоб добре все очистити. Але і тут важливо не переборщити, тому що пошкодивши метал, він може давати іржу. У той час колба більш крихкий елемент кальяну і з її чищенням потрібно бути обережним. Якщо пошкодити її важко, то подряпати дуже навіть легко. Вся справа в тому, що більшість колб виготовляється зі скла. Це виглядає красиво, але подряпати його легше, ніж розбити і кожні дрібні подряпини будуть псувати загальний вигляд резервуара. Йоржик для колби повинен мати довгий ворс, але м'який.

Тонкі і короткі йоржики призначені для очищення портів, які хоч як це дивно теж потрібно чистити. Так само чищенню підлягає мундштук, шланг, чаша, блюдце - одним словом всі складові кальяну. У продажу такий інвентар для чищення кальяну може йти цілим набором, а можна придбати й окремо. Наш інтернет-магазин із задоволенням допоможе з вибором, надаючи великий асортимент самого різного інвентарю для чистки. Приємні ціни чекають кожного відвідувача.

Чому варто купити йоржики для кальяну

🥇 Якими бувають йоржики для кальяну і в чому їх відмінності ❓
Йоржики для кальяну поділяються залежно від свого призначення. Відповідно, вони є для колби, для шахти і для шланга. Всі вони мають різну довжину і ворс різної жорсткості. Пам'ятайте про це при виборі.
🏆 Які йоржики для кальяну можна купити в магазині Кальянія ❓
У нашому каталозі аксесуарів можна вибрати будь-який йоржик для кожного окремого елемента Вашого пристрою. Догляд за кальяном буде більш легким і швидким.
💎 Для чого потрібен йоржик і чи можна обійтися без нього ❓
За допомогою такого інвентарю Ви більш ретельно очистите свій прилад навіть від найважчих забруднень. І так як ціна на нього більш ніж доступна, то краще купити йоржик і спростити собі чистку кальяну.
💰 Який йоржик краще вибрати в Kalyania ❓
Віддавайте перевагу тим йоржикам, які мають необхідну довжину, зручну ручку і якісний ворс. При купівлі комплекту йоржиків помити кальян буде набагато швидше.

Купити йоржик для кальяну можливо у наступних містах: Чернівці, Запоріжжя, Одеса, Луцьк, Черкаси, Тернопіль, Хмельницький, Дніпро, Житомир, Харків, Вінниця, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Суми, Херсон, Полтава, Чернігів, Львів, Рівне, Миколаїв, Ужгород