Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.
preload-gif
preload-gif

Калауд Лотус для кальяну

4

Регулятор жару відмінний 💎 винахід на сучасному ринку кальянів. Дуже зручний у використанні і дозволить регулювати інтенсивність нагрівання 🔥 чаші. У нас ви зможете підібрати необхідний для вас 💰 калауд за оптимальною ціною.

video-icon Що таке регулятор жару (калауд) та як його застосовувати?
Сортувати за:
Фильтры

Переваги калауда для кальяну

1
Простота в застосуванні
Набагато легше використовувати сучасний калауд, ніж фольгу для кальяну
2
Регулювання жару
Завдяки спеціальній конструкції калауду у вас є можливість регулювати жар
3
Економія вугілля
В калауді вугілля віддає свій жар більш рівномірно, що спрямований саме на тютюн

Ціни на калауди

Калауд Лотус для кальяну Ціна
Калауд HATE WINNER326 грн
KALOUD LOTUS (копія)362 грн
KALOUD LOTUS аналог V.2543 грн
KAYA THE BLOCK BOWL V21267 грн

Калауд - це спеціальне пристосування замість фольги. Щоб відповісти на питання, навіщо потрібен цей девайс спочатку потрібно пояснити, як готується кальян, а саме вугілля. Отже, розжаривши вугілля його потрібно перемістити на фольгу, в якій заздалегідь пророблені отвори зубочисткою або ж спеціальним дироколом. При цьому проколювати потрібно рівномірно, обходячи центр фольги. І навіть якщо Ви все зробите правильно, з чим доведеться повозитися, все одно є шанси вугіллю і попелу потрапити в прилад. А це гіркий смак диму в результаті.

Що стосується калауда, то він має вигляд невеликої коробочки з ручками і кришкою. Помістивши вугілля в цей пристрій, Ви забуваєте про нього і витрачаєте свій час на щось приємніше, ніж постійний контроль вугілля. У калауді вугілля рівномірно прогрівається, віддаючи своє тепло чаші і тютюну. Вугілля в ньому не згасає і не роздувається від вітру.

Кожен кальянщик готує кальян по-своєму, маючи свої «секрети» і свій підхід до цієї справи. Але в будь-якому випадку кожен з кальянщиків скаже, що застосування калауда - це виправдане рішення. Застосувавши його хоча б один раз на своїй практиці, Ви вже не відмовитеся від такого девайса.

Різновидів калауда є багато. Калауд може мати ніжки, для більш легкої його установки на чашу. Але кожна його модель має отвори, крізь які проходить повітря і вугілля краще віддає свій жар. Використовувати кальян калауд набагато практичніше, ніж фольгу. А його вартість доступна всім бажаючим, що в черговий раз говорить - краще один раз заплатити і забезпечити собі комфортну роботу з вугіллям.

Як працювати з калаудом

Готувати кальян з наявністю калауда набагато простіше і швидше. Враховуйте наступні нюанси, і працювати з таким девайсом буде простіше простого:

  • для роботи з калаудом досить просто перемістити в нього розпечене вугілля і помістити сам девайс на чашу;
  • відкриття або закриття кришки допоможе контролювати температуру в калауді. А це набагато безпечніше, ніж прибирати розпечене вугілля з фольги;
  • роблячи забивання в чаші, залиште в ній вільний простір, хоча б на 0,5 см не дотягуючи по самі вінця резервуара. Це виключить торкання калауда до самого тютюну, і він не підгоратиме, віддаючи гіркоту, а не свій приємний смак.

Під час вибору калауда враховуйте розмір самої чаші. Все повинно підходити один до одного. Ще важливо розуміти, якщо фольгу ми викидаємо, то калауд миємо. Це позбавить від неприємного запаху в подальшому палінні.

Кращі калауди для кальяна виробляють зі сталі або алюмінію. Його ручку роблять з матеріалу, стійкого до високих температур, щоб вона не нагрівалася. Що стосується його вартості, то на цей показник впливає модель, матеріал і сам бренд. Але в будь-якому випадку, вона не захмарна.

Переваги застосування калауда:

  • простий і легкий у застосуванні - працювати з ним зрозуміло навіть новачкові;
  • економить витратний матеріал - Ви більше не думаєте про придбання фольги, та й саме вугілля витрачається менше;
  • можна використовувати на відкритому просторі, що неймовірно зручно - особливо важливо для тих, хто любить ходити на природу, використовуючи при цьому кальян;
  • має привабливий вигляд - гармонійно доповнює будь-який кальян;
  • доступна вартість;
  • тютюн виходить чистішим і відповідно смачним;
  • шкода від куріння зменшується.

Відвідавши наш інтернет-магазин, Ви будете приємно здивовані різноманітністю таких пристроїв і зможет купити kaloud. І це не все що Вас здивує. У нашому асортименті є все необхідне для кальяну, як і те, що полегшує роботу з ним і сам процес куріння. Заходьте, вибирайте і питайте все що Вас цікавить.

Чому варто купити калауд для кальяну

🥇 Якими бувають калауди для кальяну ❓
Всі калауди мають одне і те ж призначення, але вони можуть відрізнятися своїм матеріалом, параметрами і дизайном. І, тим не менше, кожен вид калауда має кришечку і ручку.
🏆 Які калауди представлені в магазині Кальянія ❓
Кальянія пропонує курцям різні варіанти калаудів, ціна на які залежить від їх матеріалу і дизайну. Також вартість буде відрізнятися в залежності від виробника.
💎 Навіщо потрібен калауд для кальяну ❓
Цей пристрій повністю виключає застосування фольги. Так само працювати з ним набагато простіше - помістив вугілля і забув про нього. Для зменшення жару або навпаки, можна просто піднімати / опускати кришку.
💰 Який калауд краще вибрати в Kalyania ❓
При виборі калауда враховуйте його матеріал, і той показник, чи буде нагріватися ручка пристрою. У всьому іншому опирайтесь на власні вподобання.

Купити калауд для кальяну можливо у наступних містах: Чернігів, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Житомир, Черкаси, Ужгород, Харків, Полтава, Запоріжжя, Вінниця, Хмельницький, Рівне, Київ, Херсон, Одеса, Суми, Львів, Кропивницький, Миколаїв, Дніпро, Івано-Франківськ