Кальяни та їх види

Час прочитання: 2 хв. 57 сек.

Види кальянів1597448824

Сам по собі кальян дуже цікавий пристрій. На сьогоднішній день різноманітність кальянів настільки величезна, що серед їх розмаїття зробити правильний вибір не так просто. У цій статті ми розповімо, якими бувають кальяни, допомагаючи Вам зробити правильний для себе вибір.

Які кальяни заслуговують на увагу

Найпростішим розподілом кальянів буде - скляний і металевий кальян. Якщо так розібратися, то самих кальянів не так вже й багато, на відміну від їх виробників. Адже одну модель пристрою можуть представляти під самим різним дизайном, видозмінюючи її до невпізнання. Що являє собою кальян? Трубка, вставлена ​​в колбу. А на сам смак кальяну впливає цілий ряд факторів, включаючи і метод його приготування, матеріал шахти, чаші, тютюн.

Кальян з металу набагато міцніше скляного, що потрібно враховувати, виходячи з місця його застосування. Шахта та її матеріал відіграють роль у терміні експлуатації кальяну. А ось що стосується його висоти, то тут потрібно розуміти наступне:

  • міні-кальяни (до 25 см) - слугують у більшій мірі як сувеніри, привезені з відпочинку. Палити їх можна, але якість цього процесу буде далеко не ідеальною;
  • маленькі кальяни (від 30 до 50 см) - краще, ніж міні, можна брати з собою в дорогу, але знову ж якість паління не буде ідеальною;
  • середні (від 50 до 75 см) - ідеальний варіант, так як такі кальяни можна використовувати як вдома, так і на природі. Вони максимально практичні в застосуванні, навіть в кальянних закладах. Тяга в таких кальянів легка і комфортна;
  • високі (понад 75 см) - такі пристрої в більшій мірі використовують в кальянних. Це створює максимально відповідну атмосферу. Використовувати вдома високий кальян не завжди зручно, постійно переміщаючи його, щоб не заважав.
  • Різні кальяни

Дизайн і новий підхід до оформлення кальянів

Сучасний кальянний ринок надає можливість кожному курцеві вибрати той пристрій, що повністю задовольнить його вимоги щодо дизайну. Є такі кальяни, які підкорюють своїм виглядом, дивують і зачаровують. А є й ті прилади, що нагадують перші кальяни, які були в східних країнах.

Радує те, що існують виробники, наприклад, німецька компанія Amy, яка випускає кальяни, так би мовити, «золотої серединки» між сучасністю і класикою. До того ж, їх пристрої відрізняються своєю високою якістю і ціною в більшій мірі доступній кожному покупцеві.

Якщо Ви вагаєтесь, який кальян обрати, запитайте нас. Ми з радістю допоможемо Вам визначитися, відповідаючи на всі поставлені запитання.

#Теги:

author
Шеф-редактор