Фильтры
Категорія -
  • Колби для кальяну на системі CLICK21
  • Колби з різьбленням15
  • Колби для кальяну класичні12
  • Універсальні колби (без різьблення і click)4
Ціна+
Від
Догрн.
preload-gif
preload-gif

Колби для кальяну

52

Колба для кальяну - це і резервуар для 💧 рідини, і опора для всього курильного пристрою. У нашому 🛒 магазині представлений широкий асортимент різних типів 🏆 колб для кальянів як по кріпленню, так і за формою колби.

video-icon Відео: скільки рідини наливати в колбу для кальяну?
Сортувати за:
Фильтры

Чому краще купити колбу у нас?

1
Допоможемо вибрати
Підкажемо на які параметри звернути увагу при підборі колби
2
Метод кріплення колби
На нашому сайті є класичні типи кріплення і нові різьбові
3
Різноманітність матеріалів
У нас ви знайдете і товстостінну колбу зі скла, і незвичайну з кришталю

Ціни на колби для кальяну

Колби для кальяну Ціна
Колба для кальяну KHALIL MAMOON (чорна)507 грн
Колба для AMY SS з горлом688 грн
Колба для кальяну AMY 4 STARS 460977 грн
Колба для кальяну AMY DELUXE 070.021448 грн

На питання, що найважливіше в кальяні, а саме який його основний елемент, то хтось відповідає, що кальян колба, а хтось називає шахту. Всьому цьому є вельми зрозуміла відповідь - шахта колба кальяна однаково важливі, так як кальян без колби не працюватиме.

Саме кальянная колба виступає резервуаром для рідини, яка в процесі роботи кальяну очищує дим. Це свого роду фільтр, який позбавляє тютюновий дим від всіх шкідливих речовин. При цьому сам дим стає вологим і набуває потрібної приємної температури. Що стосується самої рідини, то вона може бути різною, як звичайна чиста вода, так і молоко, сік. Так само всі ці наповнювачі можна поєднувати один з одним, що і робить більшість курців. Багато хто експериментує зі смаками і використовують спиртні напої, додаючи їх до води.

На сьогоднішній день вибрати колбу не важко. Асортимент таких виробів досить великий. І це стосується як самих виробників, так і зовнішнього оформлення колб. І перше, що ми повинні брати до уваги - це матеріал резервуара.

МатеріалХарактеристики
ПластикЗустріти пластикову колбу досить важко, що й добре. Адже саме пластику, як матеріалу, властиво вбирати запахи, що не дуже добре. Так само пластикова колба важко очищається і має не завжди привабливий вигляд, в порівнянні зі скляним резервуаром. Це недорогі аксесуари, але використовувати їх на постійній основі не варто.
МеталЦе найміцніші колби, але мабуть, така їх перевага не перевищує мінусів. А це: стінки металевої ємності не дадуть можливості прогледіти рівень рідини і те, наскільки потрібно занурювати шахту, метал швидко нагрівається. Купити колбу для кальяну з металу не найкраще рішення.
СклоЦе найпоширеніший матеріал для колб. При цьому можна зустріти, навіть часто, ударостійке скло, кришталь. Сама ж скляна колба легко миється, в більшості випадків має прозорі або напівпрозорі стінки, красиву привабливу форму і дизайн. Вибираючи таку колбу, віддавайте перевагу ударостійкому склу, колбі з широким дном і враховуйте її об'єм у порівнянні до шахти.

Що стосується форми колби, вона може бути дуже і дуже різною. Іноді навіть такою, що стоїш, дивишся і дивуєшся. Головне - вона повинна забезпечувати стійкість не тільки собі, а й усьому кальяну. Її параметри, об'єм і діаметр горлечка повинні поєднуватися з шахтою. Маленьку колбу купити поганий вибір - не підійде для великої шахти, і навпаки.

На те, яким буде процес куріння, форма колби не впливає. А що стосується розміру, то погружна частина шахти не повинна стикатися з її дном. Ідеально, коли шахта занурюється приблизно на 1,5-2 см. Прозорі колби дають можливість тримати під контролем рівень рідини і просто спостерігати за її бурлінням, що дуже зачаровує. Це свого роду додатковий релакс для курця.

За своїм типом кріплення колби бувають:

• на різьбі - з'єднуються швидко і надійно;
• на прокладці (ущільнювач) - старий метод з'єднання, але все ж часто використовується;
• з Click системою з'єднання - новомодний метод кріплення колби до шахти. Побудований на тому, що досить просто повернути шахту в півоберта і елементи з'єднуються один з одним.

Наскільки надійніше і герметичніше буде кріплення, настільки якісніше буде сам процес куріння. Ще, колба під кальян повинна мати широке дно. Воно повинно стикатися з поверхнею, де кальян буде знаходитися, добре і надійно.

Наш інтернет-магазин пропонує Вам кальян колба купити від самих різних виробників, за приємною ціною. Колба для кальяну ціна теж важлива при виборі. Заходьте, вибирайте, а ми із задоволенням допоможемо, відповідаючи на всі поставлені запитання.

Чому покупці вибирають колби в Кальянії

🥇 Які колби для кальянів у нас представлені ❓
Колба вважається одним з основних елементів курильного кальяну. У нашому магазині можна вибрати відповідну посудину з необхідним кріпленням, з практичних матеріалів і потрібної висоти для більшості шахт.
🏆 Які види колб для кальяну ми пропонуємо ❓
Відповідь дуже проста: за матеріалами - це колби з високоміцного скла перевірених виробників, також є кришталеві колби. За кріпленням - на ущільнювачах, Click системи, різьбові та універсальні
💎 Яка ціна на колби для кальяну ❓
На сучасному ринку кальянів існує велика безліч колб, як правило вони відрізняються технологією виробництва, дизайном і типом кріплення. З огляду на ці параметри ціна на колби може варіюватися.
💰 Як співвідносяться ціни і якість колб для кальянів ❓
Більшість колб в нашому магазині з міцного скла. Вони практичні в застосуванні, стійкі і їх легко чистити. Також ціна може залежати від пристрою, до якого ви її підбираєте.

Придбати колби для кальяну можливо у наступних містах: Запоріжжя, Полтава, Херсон, Ужгород, Житомир, Львів, Одеса, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Рівне, Вінниця, Кропивницький, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Харків, Київ, Суми, Миколаїв, Дніпро