Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.
preload-gif
preload-gif

Колби для кальяну на системі CLICK

21

Колби для кальяну на click-системи - це новий тип кріплення від ☝ компанії Amy, який вдало застосовують й інші виробники. Відрізняється ще більш ⚡ швидким складанням, ніж різьбова. При цьому надійна і герметична, в цьому 🛒 розділі якраз такі можна вибрати.

video-icon Авторське відео: що таке система Click?
Сортувати за:
Фильтры

Особливості колб на системі Click

1
Нова розробка
Клік система не так давно на ринку кальянів, але дуже швидко прижилася
2
Швидка збірка
Дозволяє в півоберта надійно з'єднати шахту з колбою
3
Герметичність
Ідеальна підгонка деталей створює герметичне з'єднання

Ціни на колби Click

Колби для кальяну на системі CLICK Ціна
Колба для кальяну AMY DELUXE 630 CLICK1195 грн
Колба для кальяну AMY DELUXE 066.021448 грн
Колба для кальяну AMY DELUXE 070.011810 грн
Колба для кальяну WOOKAH CRYSTAL FLAMES CLICK6878 грн

Колба для кальяну одна з найнеобхідніших його складових. І, вибираючи собі такий резервуар, кожен шукає щось особливе, стильне і привабливе. Але не менш важливо звертати свою увагу на тип з'єднання між колбою і шахтою. Адже від герметичності стиків залежить якість самого курильного процесу. Для багатьох брендів колба на клике одна з трендових поряд з іншими системами. Це новий метод кріплення, розроблений німецькою компанією Amy. Варто зазначити, що на сьогоднішній день його використовують практично всі компанії, що випускають кальяни.

Колба для кальяна клік дозволяє дуже швидко зібрати / розібрати кальян, витративши на це, одну секунду і не більше. Для цього достатньо просто повернути шахту в півоберта і Ваш кальян буде зібраний. Така система дозволить переміщати пристрій, взявши його за саму лише шахту. Вона повністю виключає необхідність в прокладці, а сам дизайн кальяну з таким кріпленням буде виглядати більш елегантно і ніжно. Вся справа в тому, що механізм ховається всередині колби і самої шахти. Колби на Click системі - це красиві і якісні резервуари, асортимент яких завжди приємно дивує і радує кожного курця. Купити колбу клік можна у нас на сайті.

Чому покупці вибирають колби на Click-системі

🥇 У чому особливості колби на Click системі ❓
Більшість любителів ароматного кальяну знають, що існує кілька видів з'єднань колби і шахти. Click система має спеціальні фіксатори, які дозволяють в половину обороту з'єднати два елементи.
🏆 Чи є герметичним з'єднання клік-системи ❓
Даний вид з'єднання такий же герметичний, як і інші системи. При з'єднанні шахти і колби рекомендується перевіряти наявність спеціального гумового кільця між елементами.
💎 Як відрізняються за ціною Click колби ❓
Вид з'єднання колби не впливає на ціну істотно, так як це особливість конструкції кожного окремо взятого виробника.
💰 Як співвідносяться ціни і якість колб на системі Click ❓
Тип з'єднання не можна назвати найголовнішим критерієм ціни для колби. Тому більше уваги варто приділити її розмірами і матеріалами. З'єднання має значний ресурс експлуатації.

Придбати колби для кальяну на системі Click можливо у наступних містах: Чернігів, Херсон, Дніпро, Луцьк, Харків, Тернопіль, Рівне, Полтава, Вінниця, Івано-Франківськ, Черкаси, Львів, Ужгород, Чернівці, Кропивницький, Хмельницький, Житомир, Миколаїв, Суми, Київ, Запоріжжя, Одеса