Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.
preload-gif
preload-gif

Ковпаки для кальяну

3

При частому використанні кальяну на природі необхідно захистити чашу і 💥 вугілля від вітру. Для цього прекрасно підходять такі аксесуари як ковпак для кальяну. У нашому 🛒 асортименті є ковпаки різного діаметру, і можна знайти варіант 👌 із захисною силіконовою ручкою.

Сортувати за:
Фильтры

Особливості ковпаків для кальяну

1
Призначення
З ковпаком для кальяну чаша і тютюн прогріваються набагато швидше і більш рівномірно
2
Використання
Найчастіше ковпак застосовують на відкритому повітрі, щоб захистити чашу від вітру
3
Безпека
Ковпак захищає від опіків і довільних іскор від вугілля, які можуть летіти в різні боки

Ціни на ковпаки для кальяну

Ковпаки для кальяну Ціна
Ковпак для кальяну чорний471 грн
Ковпак для кальяну AMY DELUXE (великий)398 грн
Ковпак для кальяну HOOB WINDCOVER1303 грн

Багатьом курцям по всьому світу припала до душі східна традиція палити кальян. Все більше і більше людей вважають за краще урізноманітнити свій відпочинок цим пристроєм, купуючи його собі особисто. І це цілком зрозуміле і виправдане придбання. Адже погодьтеся, що курити свій власний кальян можна в будь-який бажаний час, будь-то день чи ніч, ні під кого не підлаштовуючись. Так само, кальян зможе урізноманітнити будь-який вечір, підійде для тематичних вечірок і повністю їх змінить. А сам зовнішній вигляд такого курильного пристрою може зробити його справжньою родзинкою і центром уваги.

Кальян є тим курильним приладом, який складається з неймовірної кількості елементів, як основних, так і додаткових. І якщо про якусь його частину складових знають практично всі, то є ряд аксесуарів, про призначення яких власник приладу дізнається лише після його покупки. Як раз ковпак відноситься до тих додаткових складових кальяну, який купують лише після кількох сеансів куріння або відразу за порадою продавця або ж більш досвідченого кальянщика.

Призначення ковпака полягає в тому, що:

  • він перешкоджає іскрам розлітатися в різні боки - це збереже цілими ті предмети, на які можуть потрапити іскри;
  • продовжує процес куріння - це важливо, особливо якщо кальян куриться в колі великої компанії друзів;
  • не дає попелу роздуватися вітром - особливо важливий момент в застосуванні кальяну на відкритому просторі;
  • запобігає опіки рук - з ковпаком вугілля ніяк не потрапить на руки кальянщика або того, що близько знаходиться біля кальяну;
  • з ковпаком чаша прогрівається набагато краще і рівномірніше;
  • кращий контроль інтенсивності тління тютюну.

З огляду на всі вищезгадані переваги застосування ковпака питання про те, наскільки це корисний аксесуар повинно знятися самим собою. Так само за наявності ковпака і куріння кальяну на природі, Ви вже не стоїте над ним, розмахуючи руками, щоб вугілля швидше розгорялося. Накрили вугілля ковпаком, і він все зробить за Вас.

Як правильно вибирати ковпак і на що орієнтуватися

  1. Ковпак повинен стикатися з вугіллям, а саме з місцем його розміщення.
  2. Відстань від вугілля до ковпака не повинна бути менше 1 см.
  3. Наявність ручки на ковпаку забезпечить комфортне і безпечне його транспортування.
  4. Матеріал.

На сьогоднішній день на кальянному ринку можна зустріти найрізноманітніші ковпаки. Велика їх частина виробляється з металу, що говорить про міцність виробу. Призначаються такі пристосування для самих різних моделей кальянів. Але можна знайти і ті, які йдуть для конкретних брендів. Це ще більше спрощує вибір ковпака, так як його можна буде підібрати для конкретно своєї моделі чаші. Замінити ковпак для кальяну можна і калаудом, тільки це буде трохи дорожче в ціні.

Багато власників кальяну роблять ковпак із фольги для кальяну самостійно, використовуючи для цього звичайну фольгу. Так зробити це можливо, але простіше купити ковпак для кальяну вже готовий і не морочитися. До того ж ціна на ковпаки далеко не захмарна і кожен бажаючий може дозволити собі таке задоволення як ковпак.

Наш інтернет-магазин із задоволенням покаже свій асортимент ковпаків, які можна підібрати, відштовхуючись від своїх уподобань і від розміру своєї чаші. Найрізноманітніші бренди і найрізноманітніший дизайн - вибрати відповідний ковпак не складе труднощів. А ціни приємно дивують і радують одночасно.

Наскільки необхідний ковпак для кальяну

🥇 Якими бувають ковпаки для кальяну ❓
Ковпаки для кальяну можуть мати різний дизайн і різний матеріал. Але в будь-якому випадку це міцний метал, що не боїться вологи.
🏆 Які ковпаки пропонується вибрати в магазині Кальянія ❓
Кальянія пропонує споживачеві гранично великий асортимент ковпаків, вибрати які можна виходячи з власних уподобань. Зверніть увагу на ковпаки з нержавіючої сталі.
💎 У чому призначення ковпака для кальяну ❓
Завдяки такому аксесуару як ковпак, вугілля не зможе розвіятися вітром. А сама чаша буде швидше прогріватися і як результат відмінний димний кальян.
💰 Який ковпак краще вибрати і чим відрізняються ціни на нього ❓
Усі ковпаки мають гранично доступну вартість. Вибирати їх потрібно виходячи з власних побажань. Головне, щоб ручка ковпака була міцною і не перегрівалася.

Купити ковпак для кальяну можливо у наступних містах: Харків, Полтава, Львів, Луцьк, Житомир, Київ, Дніпро, Суми, Рівне, Чернігів, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Запоріжжя, Херсон, Ужгород, Івано-Франківськ, Вінниця, Чернівці, Кропивницький, Черкаси, Миколаїв