Фильтры
Категорія -
  • Персональні мундштуки (на шию) для кальяну7
  • Металеві мундштуки для кальяну5
  • Дерев'яні мундштуки для кальяну3
  • Одноразові2
  • Мундштуки для кальяну з охолоджувачем1
  • Скляні мундштуки для кальяну1
Ціна+
Від
Догрн.
preload-gif
preload-gif

Мундштуки для кальяну

19

Мундштуки для кальяну особливо важлива деталь для 👌 гігієни курця. Завдяки великому асортименту в нашому магазині можна 🛒 підібрати і одноразові пластикові мундштуки, і оригінальні металеві з гравіюванням. У будь-якому випадку ви знайдете для себе 😍 оптимальне рішення.

video-icon Відео: як обрати мундштук для кальяну?
Сортувати за:
Фильтры

Переваги використання мундштуків

1
Гігієнічність
Якщо ви використовуєте кальян в компанії друзів, то подбайте про гігієну за допомогою одноразових мундштуків
2
Охолодження диму
Мундштук з капсулою для охолодження допоможе додатково знизити температуру диму
3
Комфорт
Завдяки наявності мундштука стає зручним сам процес куріння кальяну

Ціни на мундштуки для кальяну

Мундштуки для кальяну Ціна
Одноразові мундштуки для кальяну (100 ШТ)72 грн
Одноразові мундштуки для кальяну XXL (50 ШТ)109 грн
Персональний мундштук EMBERY181 грн
Персональний мундштук AMY DELUXE AM - WMT - 001398 грн
Дерев'яний мундштук WOOKAH STANDARD1629 грн

Те що кальян складається з багатьох складових елементів знає кожен курець. Всі вони дуже різні, але в той же час однаково важливі. Одним з елементів кальяну, що відповідає за гігієну і комфорт втягування диму, є курильний мундштук. Довгий мундштук або маленький виступає останньою ланкою, що розділяє курця і сам кальян.

Що собою являє мундштук

Зовнішній вигляд мундштука може істотно відрізняться один від одного і мати різний матеріал. Це може бути скляний мундштук, дерев'яний мундштук, пластмасовий та ін. І не важливо яким він буде, головне щоб він був. Особливо якщо справа стосується кальянних закладів, де один і той же пристрій в день може палити величезна кількість людей. У такому випадку, як показує практика, використовуються одноразові мундштуки. Це доступно для власника закладу і безпечно для відвідувача. Погодьтеся, коли Ви бачите одноразовий мундштук, Ви точно впевнені в безпечному палінні і не замислюєтеся, хто курив кальян до Вас. До того ж пластикові мундштуки виробляються з якісного харчового пластику, їх зручно використовувати в роботі, прикріплювати і від'єднувати з приладу.

Крім одноразових таких аксесуарів існує й індивідуальний мундштук (персональний) . Зовні це вже зовсім інші вироби, які виробляються навіть під замовлення. Мати свій персональний мундштук завжди зручно і престижно. Ви точно знаєте, що належить він виключно Вам. А так як такі аксесуари в більшості випадків йдуть зі стрічкою, то повісивши мундштук на шию, Ви його не загубите і не упустите на підлогу. Маючи свій кальян мундштук, можна спокійно курити, насолоджуючись цим процесом ні про що не турбуючись.

Який мундштук може бути за типом:

Тип мундштукаХарактеристики
ЗовнішнійЇх розміщують зверху трубки. Такий тип мундштука відмінно підходить для класичних трубок.
ВнутрішнійРозміщують всередині трубки. Зручно використовувати для силіконових і турецьких шлангів.

Неважливо який саме купити кальян мундштук, головне щоб він поєднувався з шлангом надійно і герметично. Його колір і зовнішній вигляд по факту не має значення, крім як естетичного. А що стосується матеріалу, то краще, щоб онбил максимально натуральним і безпечним для здоров'я курця. Колись для виробництва мундштука використовували бурштин, що володіє антисептичними властивостями. І це було не дарма.

Мундштук, у чому його необхідність

  1. Гігієна та безпечне куріння

Навіть якщо кальян ваша власність, і Ви його застосовуєте в якості домашнього пристрою, то придбати одноразові види мундштуків так само необхідно, як і для кальянних закладів. Адже найчастіше приємний процес куріння Ви поділяєте з друзями, берете кальян на відпочинок, де коло звичної компанії може розширитися і т.д. Повірте, кожен Ваш друг оцінить таку турботу.

  1. Стильно і солідно

Мати свій персональний мундштук це підвищити свій авторитет в деякому плані. Цим Ви доведете своє ставлення до самого себе і те, що Ви замислюєтеся про безпеку в першу чергу.

  1. Красиве доповнення до будь-якого кальяну

Так як мундштук може мати навіть дуже привабливий вигляд, він дуже тонко і гармонійно доповнить Ваш кальян. Часто такі вироби виготовляють з урахуванням загального стилю пристрою, роблячи колір аксесуара як сама шахта. Так само можна придбати індивідуальний мундштук, зроблений на замовлення, де буде нанесено гравіювання.

Наш інтернет-магазин із задоволенням представить свій асортимент мундштуків, як одноразових, так і персональних. Різні виробники пропонують свої варіанти цього аксесуара, а ми в свою чергу гарантуємо прийнятне співвідношення мундштук ціна або купити мундштуки для кальяну оптом.

Що особливого в мундштуках і навіщо вони потрібні

🥇 Які основні види мундштуків бувають ❓
Мундштуки - це невід'ємний елемент кальяну, який є ланкою між шлангом кальяну і курцем. Залежно від матеріалів бувають металеві, скляні, дерев'яні та пластикові мундштуки.
🏆 Який мундштук більше підходить до кальяну ❓
При виборі мундштука враховуються особисті побажання і місце, де він буде використовуватися. У будь-якому випадку, мундштук повинен бути зручним і практичним у застосуванні.
💎 Чи можна не застосовувати мундштук в процесі куріння кальяну ❓
У разі використання кальяну в особистих цілях, можна обійтися без одноразових мундштуків. Якщо Ви любите посидіти за кальяном в закладах, краще мати персональний мундштук або ж вам запропонують одноразовий. Але в будь-якому випадку він повинен бути.
💰 Які мундштуки пропонує Kalyania і за якою ціною ❓
У Кальянії можна вибрати будь-який мундштук з нашого каталогу. Асортимент цих пристосувань широкий - кожен зможе підібрати звичний мундштук або щось особливе.

Купити мундштук для кальяну можливо у наступних містах: Кропивницький, Рівне, Ужгород, Житомир, Запоріжжя, Чернівці, Тернопіль, Харків, Дніпро, Одеса, Полтава, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Львів, Черкаси, Чернігів, Київ, Суми, Миколаїв, Хмельницький