Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.
preload-gif
preload-gif

Одноразові мундштуки

2

Саме одноразові мундштуки частий атрибут кальянних закладів 🔥 або вечірок, де присутній кальян. Гігієна і безпека 💯 понад усе, а різні кольори і форми мундштуків допоможуть підібрати їх під 🤟 настрій

video-icon Як обрати мундштук для кальяну?
Сортувати за:
Фильтры

Ціни на одноразові мундштуки

Одноразові мундштуки Ціна
Одноразові мундштуки для кальяну (100 ШТ)72 грн
Одноразові мундштуки для кальяну XXL (50 ШТ)109 грн

Мундштук - це хоч і маленьке пристосування, але про його необхідність можна говорити вічно. Мундштук одноразовий така ж необхідність, як і персональний або інший мундштук. Використовувати такі аксесуари повинні всі курці, які турбуються про свою гігієну або всі власники кальянних, здоров'я відвідувачів для яких не на останньому місці. Зроблені одноразові мундштуки з високоякісної пластмаси, вони мають невеликі розміри, але цього достатньо, щоб палити кальян в повному комфорті. Мундштук одноразовий ціна таких аксесуарів більш ніж доступна, тому варто купити одноразові мундштуки для кальяну.

Що таке одноразовий мундштук і яким він може бути

🥇 Що являє собою одноразовий мундштук ❓
Одноразові мундштуки - це невеликі за розмірами вироби, які допомагають курцеві більш комфортно робити затяжку. Виробляються вони з якісного пластику, можуть мати різний колір і форму.
🏆 Які одноразові мундштуки пропонує інтернет магазин Кальянія ❓
У нашому магазині є кілька видів одноразових мундштуків, які відрізняються своїм розміром і кольором.
💎 Чи варто купувати одноразові мундштуки ❓
Наша порада - так, звичайно ж варто, так як це в першу чергу Ваша гігієна і турбота про своє здоров'я.
💰 Яка ціна на одноразові мундштуки в Kalyania ❓
Так як виробляються ці аксесуари з пластику, то і ціна на них більш ніж доступна. Тому, дозволити собі таке пристосування під силу всім бажаючим.

Купити одноразові мундштуки можливо у наступних містах: Кропивницький, Вінниця, Івано-Франківськ, Полтава, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон, Харків, Ужгород, Хмельницький, Дніпро, Чернігів, Одеса, Луцьк, Черкаси, Житомир, Суми, Чернівці, Тернопіль, Миколаїв, Львів