Оригінальний випускний клапан WOOKAH

Залишити відгук

869 грн.

Поділіться в соц. мережах:

Категорія

Аксесуари

Країна

Польща

Доставка

Нова Пошта

Самовивіз з "Нова пошта"

Кур'єр

Кур'єрська доставка по Харкову

Коментарі: 0

  Кожен кальянщик, має не поганий досвід в цьому виді куріння твердо скаже, що якість куріння залежить від цілого ряду чинників, додаткових аксесуарів, в тому числі. Саме вони забезпечують максимальний комфорт під час куріння, роблячи його більш насиченим і повноцінним. Наприклад, купити оригінальний випускний клапан Wookah - це зробити виття сеанс куріння тихим і безшумним.

  Застосування такого маленького аксесуара роблять куріння м'якшим і комфортним. З його допомогою з приладу йде зайве повітря, що не застоюючись в ньому. Це важливий елемент для кожного курильного пристрою, застосувавши який хоча б раз, відмовлятися від нього вже не захочеться. Зроблено клапан з високоякісного матеріалу - сталі. Саме вона сприяє довгому і якісної служби вироби, так як не боїться вологи. Можна один раз купити недорого оригінальний випускний клапан Вука і використовувати його протягом усього терміну експлуатації кальяну.

  Особливості клапана:

  • практичність в застосуванні;
  • висока якість;
  • міцність і надійність;
  • ціна.

  Купити оригінальний випускний клапан Wookah варто всім, у кого немає ще такого пристосування. Його застосування завжди себе виправдає.

  Схожі товари