Персональний мундштук AMY DELUXE AM - WMT - 001

Залишити відгук

354 грн.

Поділіться в соц. мережах:

Категорія

Аксесуари

Країна

Німеччина

Доставка

Нова Пошта

Самовивіз з "Нова пошта"

Кур'єр

Кур'єрська доставка по Харкову

Коментарі: 0

  Крім того, що кальян має ряд основних своїх складових, є ще й ряд додаткових аксесуарів до нього. І якщо говорити про мундштуці, то його швидше відносять до основних, так як курити кальян за його відсутності досить важко. Він забезпечує комфорт затяжки і відповідає за гігієну. Адже саме мундштук стикається з Вашим ротом і виступає останньою ланкою, що розділяє курця з кальяном. Купити мундштук Amy Deluxe AM - WMT - 001 - це мати в своєму повному розпорядженні виріб, що належать тільки Вам.

  Сам мундштук зроблений з міцного матеріалу і має привабливий вигляд. Він стильно доповнить будь-який кальян, тонко підкреслюючи смак свого власника. Використовуючи свій персональний мундштук Ви забезпечите себе від можливої ​​інфекції, особливо якщо мова йде про тих пристроях, які курять в кальяну. Число відвідувачів в таких закладах досить велика, і бути впевненим у здоров'ї кожного ніхто не може. Тому, краще купити недорого Емі Делюкс АМ - ВМТ - 001 і хоч у чомусь себе убезпечити.

  Особливості мундштука:

  • дизайн;
  • комплектація, що включає стрічку і коробочку для зберігання виробу;
  • діаметр - забезпечить легку тягу;
  • ціна.

  Купити мундштук Amy Deluxe AM - WMT - 001 не просто можна, а потрібно для кожного поважаючого себе курця. Практичність його застосування оцінить кожен.

  Схожі товари