Питання та відповіді

Цей розділ створений спеціально для покупців інтернет-магазину 💕"Кальянія" і містить у собі часто задані питання щодо вибору кальяну, аксесуарів до них або витратних матеріалів. Крім того, після придбання кальяну у вас можуть бути питання щодо його правильної експлуатації, зберігання та підготовки до курильного процесу. Наші фахівці будуть збирати такі питання та кваліфіковано відповідати на них.

Крім того, ми будемо публікувати інформацію про те, як замовити кальян, як вибрати кальян або аксесуари, як оплатити та оформити доставку. У будь-якому випадку, ви завжди можете звернутися за нашими контактами та проконсультуватися з відповідальними спеціалістами нашого магазину кальянів "Кальянія".

  1. Який кальян вибрати ? Одне з перших питань, яким задається покупець. Рекомендуємо звернути увагу на бренд, розмір кальяну, комплектацію. І в підсумку, правильно оцініть свій бюджет та пристрої, які вибираєте.
  2. На що впливає висота кальяну ? Відповідь на це питання залежить від того, де ви плануєте використовувати його. Кальяни по висоті можна розділити на високі, середні та низькі. Так для відпочинку з кальяном на природі краще вибрати низькі кальяни, їх висота до 50 см. Середні кальяни більше підходять для домашнього відпочинку, вони подарують не тільки приємний відпочинок, але і стануть доповненням до інтер'єру. Високі пристрої більше підходять для спеціалізованих закладів, і при цьому їх також можна купити як кальян для дому.
  3. Як впливає матеріал шахти і її висота на кальян ? Від того, з якого матеріалу виконана шахта, можна судити про термін експлуатації і можливості охолоджувати дим. Рекомендуємо звертати увагу на шахти з нержавіючої сталі та алюмінію - вони не схильні до корозії. Довжина шахти прямо пов'язана з можливістю охолоджувати дим - чим довжина більше, тим краще охолоне дим.
  4. Який обсяг колби повинен бути ? Колба має важливу роль в курильному пристрої. Перше - вона є опорою і повинна мати широке стійке дно. Друге - чим більший об'єм колби, тим краще фільтрується дим кальяну.
  5. Яке з'єднання шахти і колби краще вибрати ? Якщо ви вибираєте новий пристрій, то вам необхідно знати, що існує кілька видів кріплення: на ущільненні, різьбове, Click-система і універсальне. Для зручності користування кальяном кожному покупцеві самому необхідно оцінити, що краще. За герметичності всі з'єднання забезпечують прекрасний результат.
  6. Чим замінити фольгу для чаші ? Застосування фольги для приготування кальяну вважається класичним способом. Ви можете нарізати своїми силами необхідні розміри або купити вже готові шматки. Більш сучасним пристосуванням вважається Калауд - дозволяє розміщувати вугілля на чаші без фольги, до того ж можливо регулювати інтенсивність жару.
  7. Що робити якщо зламався шланг ? Сучасні кальяни комплектуються шлангами з силікону. Але якщо вже так сталося, що у вас був гумовий шланг або ви його пошкодили, рекомендуємо вибирати силіконовий шланг. Це пояснюється його можливістю використовувати для харчових цілей, він гнучкий і еластичний, легко миється і прослужить довгий час.
  8. Як отримати консультацію від Кальянія ? Якщо ви відчуваєте, що у вас залишилися питання без відповідей при виборі кальянів в нашому інтернет магазині, напишіть нам або зателефонуйте - ми з задоволенням відповімо.
  9. Чи є знижки і бонуси в магазині "Кальянія" ? Так, ми розміщуємо їх в однойменному розділі Знижки, де покупці можуть підібрати для себе відмінні товари за цінами, що нижчі за звичайні.
  10. Як замовити кальян ? У нас на сайті ви можете зробити замовлення, звернувшись до менеджерів по телефону або оформивши онлайн замовлення через кнопку "Купити". Приємних покупок!