Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.
preload-gif
preload-gif

Розпалювач вугілля

8

Пристрої для розпалювання вугілля - незамінні аксесуари, якщо ви часто готуєте кальян 🔥. Розпалювач вугілля дозволяє швидко, і що головне 🖤 безпечно розпекти вугілля до потрібної температури. Вибирайте - у нас достатньо класних пристосувань для розпалювання по 💰 відмінним цінам.

video-icon Відео: як обрати плиту для розпалювання вугілля?
Сортувати за:
Фильтры

Переваги пристроїв для розпалювання вугілля

1
Швидкість розігріву
Пристрої розпалу вугілля швидко й легко допоможуть впоратися з цим завданням - в цьому їх призначення
2
Безпека
Вам буде легше думати про приготування кальяну, ніж про збереження меблів
3
Вартість
Пристрої розпалювання вугілля набагато дешевше зіпсованих нервів і домашнього приладдя

Ціни на розпалювачі вугілля

Розпалювач вугілля Ціна
Електрична плита AMY HOT TURBO 1000W833 грн
Електрична плита HOT TURBO 500W543 грн
Розпалювачі вугілля EVOLUTION1050 грн
Піч для вугілля AMY HELIX1738 грн

Палити кальян, звичайно ж, приємний процес, але перш ніж приступити до нього, потрібно приготувати сам прилад до цього процесу. А зробити це не так просто як здається на перший погляд. І найцікавіше, що готувати кальян однаково в якому б місці Ви не були. Будь-який процес його приготування починається з роботи з вугіллям. Його потрібно розжарити і перемістити на сам прилад.

Якщо ми готуємо кальян вдома, то в якості плити для вугілля можемо використовувати звичайну газову плиту. Якщо ж потрібно вугілля розпалити, перебуваючи на пікніку, то багато хто застосовує мангал. Так само можна заздалегідь придбати спеціальний самозаймистий вид вугілля. І що стосується останнього варіанту, то варто відзначити, що ті засоби, якими просякнуте таке вугілля, виділяють дуже неприємний запах. Позбутися від нього можна, давши вугіллю час трохи вивітритися.

Використовувати будь-який з перерахованих вище методів розпалювання вугілля звичайно ж можна, щоб воно все-таки розжарилося. Але при таких методах є свої неприємні нюанси: можна зіпсувати підлогове покриття і саму плиту, потрібно довго морочитися поки вугілля розжариться, не всі плити підходять для такого процесу і т. д. Тому, відмінним рішенням буде придбання спеціально призначеного пристрою для розпалювання вугілля. Це найрізноманітніші плити, пічки й пальники.

Які є пристрої для розпалювання вугілля

Назва пристроюХарактеристики
ЕлектроплитаЦе проста і максимально доступна в застосуванні річ .Її конструкція зрозуміла навіть новачкові. Має спіраль, яка швидко прогрівається і може регулюватися для зменшення або збільшення жару. Вугілля на такому пристрої прогрівається швидко і рівномірно. Вона має практичні параметри, не забираючи багато місця. У ціні доступна, що радує. Є такі моделі плити, які мають ручку для її переміщення і спеціальну ємність для вугілля.
Інфрачервона пічПрогріває вугілля за допомогою інфрачервоних лампочок. Саме вугілля поміщається в спеціальний кошик з ручкою. Коли вугілля досягло потрібної температури, піч сама відключається. Вид такого пристрою компактний і привабливий.
Турбо-запальничкаМенший за параметрами пристрій, який дуже практично використовувати на природі, там, де немає можливості підключитися до електрики. Сама запальничка швидко розпалює вугілля, але для того щоб зробити це більш рівномірно доведеться повозитися тому, хто її утримує в руках. Для роботи запальнички потрібно заправляти її звичайним газовим балончиком.
Газовий пальникЦей пристрій нагадує попередній варіант. Працює від такого ж газового балончика і схожим методом розпалює вугілля. Для відпочинку на відкритому просторі те, що потрібно, як і турбо-запальничка.

Будь-який пристрій для розпалювання вугілля виправдає себе з першого його застосування. І це стосується не тільки тих варіантів, коли потрібно розпалити вугілля на відкритому просторі. Вдома працювати зі спеціальною плитою набагато приємніше, ефективніше і безпечніше. А що вже говорити про кальянні заклади, де в день необхідно приготувати близько 30 кальянів. Маючи в своєму розпорядженні плиту, Ви будете впевнені, що вугілля прогріється рівномірно і відповідно віддасть своє тепло чаші з тютюном.

Якщо підсумувати, то перед тим як купити пристрій для розпалювання вугілля кальяну поза домом, віддавайте перевагу двом останнім його варіантам - турбо-запальничці і газовому пальнику. Вони не віднімають багато місця, що буде зручно в транспортуванні. А якщо справа стосується домашнього його застосування і кальянних закладів, то перші два варіанти будуть в самий раз.

Купити розпалювач для вугілля кальяну можливо в нашому інтернет-магазині. В асортименті є кілька варіантів пристроїв для розпалювання вугілля, вибирати які можна виходячи зі своїх переваг і побажань. Приємні ціни порадують кожного відвідувача.

Чому купують все для розпалювання в магазині Кальянія

🥇 Що собою являють пристрої для розпалювання вугілля ❓
Пристрої для розпалювання вугілля - це спеціальні електроплити, турбоплити і пальники, за допомогою яких можна швидко, легко і головне безпечно розжарити вугілля для кальяну.
🏆 Які пристрої для розпалювання пропонує магазин Кальянія ❓
На нашому сайті можна підібрати будь-яку відповідну плиту для розпалювання, і звичайну електричну, і турбоплиту.
💎 Який саме пристрій краще вибрати для розпалювання вугілля ❓
Кожна плита для розпалювання вугілля по-своєму гарна. Відштовхуйтеся від необхідних параметрів, фінансових можливостей і бажаного дизайну.
💰 Чи можна обійтися без плити для розпалювання вугілля ❓
І так, і ні. Перший час розпалювати вугілля можна на звичайній газовій плиті, але це незручно, небезпечно, та й прибирати плиту потім кожен раз теж потрібно. А якщо справа стосується спеціалізованих закладів, без спеціального пристрою для розпалювання там не обійтися.

Придбати розпалювач вугілля можливо у наступних містах: Івано-Франківськ, Полтава, Рівне, Дніпро, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Чернігів, Миколаїв, Харків, Одеса, Черкаси, Львів, Кропивницький, Київ, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк, Суми, Херсон, Ужгород, Тернопіль