Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.
preload-gif
preload-gif

Силіконові чаші

10

Для новачків і любителів робити тютюнові ⭐ мікси дуже підійдуть чаші для кальяну з силікону. Цей матеріал дозволить менше думати про підгоряння 🔥 тютюну, а чаші з поділом на сектори дозволять змішати кілька різних 🍒 ароматів.

video-icon Яку чашу для кальяну обрати?
Сортувати за:
Фильтры

Ціни на силіконові чаші

Силіконові чаші Ціна
Силіконова чаша CLASSIC253 грн
Чаша силіконова YAHYA зі скляною вставкою Samsaris398 грн
Чаша силіконова AMY DELUXE CLASSIC434 грн
Чаша силіконова AMY DELUXE HOT CUT Samsaris579 грн

Застосування силікону останнім часом просто на піку популярності. І те, що з нього виробляють навіть кращі силіконові чаші мало кого дивує. Якщо ви в роздумах купити силіконову чашу і не знаєте силіконова чаша або глиняна краще, то цей матеріал вважається довговічним, силіконова чаша для кальяну практично не зношується. При цьому сам матеріал сприяє тому, що тютюн в ньому не підгоратиме, а стінки резервуара не будуть вбирати сироп. Догляд за таким чілімом досить простий - промили і просушили, і чаша знову готова до використання. Параметри вироби можуть бути самими різними. Це стосується і їх зовнішнього вигляду, де багато хто вже встиг ознайомитися з силіконовою чашею зі скляними вставками. Багато хто сумнівається при виборі, але силіконова чаша для кальяну завжди буде доречною.

Як вибрати силіконову чашу для кальяну

🥇 Якими бувають силіконові чаші для кальяну ❓
Силіконова чаша, як будь-яка інша може мати різну форму і різний обсяг. Її дизайн трохи простіше, ніж у глиняних аналогів, але це більш довговічні вироби.
🏆 Які силіконові чаші пропонує наш магазин Кальянія ❓
У нашому інтернет-магазині кальянів можна купити будь-яку силіконову чашу, як класичну, так і фанел, вибираючи їх з представленого асортименту.
💎 У чому особливість силіконових чаш для кальяну ❓
Силіконові чаші досить зносостійкі, довговічні і міцні. Вони не так швидко прогріваються, як глиняні чиліми, але повністю виключають підгоряння тютюну.
💰 Яка ціна на силіконову чашу і який її варіант краще вибрати ❓
Будь-яка силіконова чаша має більш ніж доступну вартість, тому купити її можна виходячи зі своїх власних уподобань. Чаші фанел більш практичні для різних видів забивання.

Купити силіконові чаші можливо у наступних містах: Дніпро, Тернопіль, Миколаїв, Запоріжжя, Чернівці, Черкаси, Суми, Чернігів, Хмельницький, Полтава, Вінниця, Львів, Кропивницький, Рівне, Київ, Ужгород, Луцьк, Житомир, Харків, Одеса, Херсон, Івано-Франківськ