Силіконовий ущільнювач для чаші

Залишити відгук

72 грн.

Поділіться в соц. мережах:

Категорія

Аксесуари

Країна

Німеччина

Доставка

Нова Пошта

Самовивіз з "Нова пошта"

Кур'єр

Кур'єрська доставка по Харкову

Коментарі: 0

  Якщо спочатку придбання кальяну Ви ще не знали про такі вироби як ущільнювачі, то через деякий час експлуатації свого курильного пристрою, може стати питання про герметичність стиків. Саме для цих цілей виробляються спеціальні ущільнювачі, при цьому для кожного елемента кальяну свій ущільнювач. Купити силіконовий ущільнювач для чаші - це забезпечити герметичність її з'єднання з самим приладом.

  Матеріал цього виробу високоякісний силікон. Застосування саме його, а не гуми, як це було раніше, набагато практичніше. Силікон відноситься до довговічних матеріалів, пошкодити які практично неможливо. Такий ущільнювач в міру м'який і дуже гнучкий. Він забезпечить 100% -у герметичність з'єднання, не даючи повітрю жодних шансів потрапити всередину пристрою. Догляд за таким виробом простий і легкий. Його досить промити водою і просушити. Можна купити недорого силіконовий ущільнювач для чаші кальяну і вирішити проблему з загубленою або зношеною попередньою деталлю.

  Особливості ущільнювача:

  • висока якість;
  • практичність застосування;
  • доступна вартість.

  Купити силіконовий ущільнювач для чаші зможе кожен, хто шукає для свого кальяну подібного роду виріб. Його застосування завжди буде виправданим.

  Схожі товари