Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.
preload-gif
preload-gif

Сумки для кальяну

7

Любите брати свій кальян 🤍 до друзів або на природу? Для зручного і 🚚 безпечного транспортування краще мати спеціальну сумку для кальяну або кейс. Якщо Ви ще не купили, то в нашому розділі сумок для кальяну 💰 є з чого підібрати.

Сортувати за:
Фильтры

Переваги сумок для кальяну

1
Параметри
Виходячи з розмірів свого кальяну ви зможете вибрати найбільш підходящу сумку або кейс
2
Фурнітура
Плюсом буде наявність додаткових кишень і ремінців, щоб фіксувати комплектуючі кальяну
3
Вартість
На кальянному ринку представлені вітчизняні сумки і кейси відмінної якості за гарною ціною

Ціни на сумки для кальяну

Сумки для кальяну Ціна
Чохол для чаші кальяну LEROY109 грн
Чохол для колби LEROY398 грн
Сумка для кальяну LEROY HOOKAH BAG LITE1050 грн
Сумка (кейс) для кальяну AMY DELUXE1448 грн

Для тих, хто часто подорожує разом зі своїм кальяном або бере його на пікнік, питання безпечного транспортування приладу стає дуже гострим. У таких випадках і стають практичними в застосуванні сумка для кальяна і кальян кейс. Вони забезпечують безпечне транспортування Вашого пристрою, добре закріплюючи всі деталі і не даючи їм можливості бовтатися.

Вибір такого виробу як сумка для кальяну повинен відштовхуватися від розмірів самого приладу і всіх його додаткових аксесуарів, якщо вони є. Як показує практика, якщо вдома з'являється кальян, то трохи згодом до нього додається ряд найрізноманітніших аксесуарів. І всі вони однаково важливі і необхідні. Самі по собі сумки мають зручні ручки, які забезпечують комфортне транспортування. Так само безліч додаткових кишень дають можливість розміщувати в них найдрібніші вироби. Таким чином, Ви нічого не втратите. Відштовхуючись від того наскільки часто Вам необхідно використовувати сумку, Ви можете зупинити свій вибір на компактному кейсі. Він не менш міцний, навіть навпаки - забезпечує максимальний захист Вашому кальяну. Є кілька моделей кальянів, які вже йдуть разом з кейсом в комплекті. Це зручно, але на жаль, таких моделей не так вже й багато. І якщо купувати кальян, тільки через наявність в його комплектації кейса, то це буде не розсудливо, а сам прилад не завжди виправдає очікування.

Сумка для кальяну купити або кальян валізу можна дуже вигідно. Сучасний кальянний ринок представляє чималий асортимент цих виробів, вибрати яку можна буде виходячи з власних уподобань. Тільки важливо добре розуміти яка саме сумка буде підходити Вашому пристрою. Потрібно купувати виключно тільки те, що за розміром. Адже у великій по ємності сумці кальян буде бовтатися, а надто маленька може не вмістити всіх його складових.

Правила вибору сумки, кейса, чохла

Варто відзначити, що переміщати в сумці або чохлі кальян можна в будь-якому його вигляді. І що важливо, ті елементи кальяну, які потребують додаткового захисту (колба, чаша) можуть бути упаковані в спеціальні чохли. Їх тканина м'яка і відмінно справляється із захистом виробу від подряпин і пошкоджень. Отже, під час вибору сумки, чохла або кейса насамперед дивимося на:

  1. Розмір - все індивідуально. Кожен пристрій має свої параметри, які необхідно враховувати під час вибору сумки або кейсу. Якщо в них буде багато вільного простору, то елементи кальяну можуть «літати» по сумці і таким чином пошкоджуватися.
  2. Матеріал. Як би часто ви не транспортували свій кальян, або це поодинокі випадки, краще брати сумку з водонепроникної тканини. Так само враховуйте те, наскільки вона наповнена піною всередині, що пом'якшує удари під час падіння.
  3. Фурнітура - повинна бути якісною і справною. Всі замки, засувки і т. д. повинні добре фіксувати прилад і працювати належним чином. Буде сумно, якщо раптом замок пошкодиться і сумка залишиться відкритою.
  4. Комфорт в застосуванні. Наявність додаткових кишень завжди знайде своє застосування. У них можна поміщати тютюн або вугілля, які так само необхідно брати з собою. Наявність ручок дозволить Вам утримувати сумку зручно. А якщо є плечовий ремінь, то це ще краще. Взяв сумку на плечі і пішов куди треба. Це особливо важливий показник для тих, хто не має свого транспорту.

Наш інтернет-магазин має кілька варіантів, а саме сумка, чохол для кальяну і кейс. Вибрати можна те, що найкраще підійде як за параметрами, так і за ціною. А самі ціни приємно порадують кожного відвідувача.

Чому покупці вибирають сумки і кейси для кальянів

🥇 Якими бувають сумки для кальянів ❓
Сумки для кальяну можуть мати різний дизайн, розмір і матеріал. Також є спеціальні кейси та чохли для окремих елементів приладу. Вони допоможуть в безпечному транспортуванні Ваших пристроїв.
🏆 Які сумки можна вибрати в магазині Кальянія ❓
Серед великої кількості аксесуарів в Кальянії є широкий асортимент різних сумок, кейсів і чохлів. Всі вони мають різний дизайн, надаючи курцеві можливість вибору.
💎 Для чого потрібна сумка і чи можна обійтися без неї ❓
Для тих, хто любить брати кальян з собою на відпочинок, сумка просто необхідний аксесуар. Вона найкращим чином захистить Ваш пристрій від можливих пошкоджень.
💰 Яку сумку краще вибрати в Kalyania ❓
При виборі сумки головне враховувати параметри свого кальяну. Він не повинен бовтатися в ній, але в той же час, всі складові приладу повинні поміщатися в сумку.

Купити сумки для кальяну можливо у наступних містах: Полтава, Вінниця, Миколаїв, Кропивницький, Дніпро, Тернопіль, Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Херсон, Ужгород, Львів, Черкаси, Чернівці, Рівне, Суми, Київ, Запоріжжя, Житомир, Чернігів, Хмельницький, Луцьк