Магазин
  • Кальяни та шахти

Статті

Сумка для кальянів1615793895
#Аксесуари для кальянів
лимон та сода для чистки кальяну1615540545
#Аксесуари для кальянів
Чистка колби кальяну1613982801
#Аксесуари для кальянів

Магазин кальянів Сватове

А ми до Вас з черговою ідеєю для кальян-паті. Хочеться здивувати гостей не тільки ароматним наргіле, але і коктейлями? Але ми ж пам'ятаємо, що краще не поєднувати алкоголь і куріння кальяну. Пропонуємо альтернативний варіант - пити чай або сік, а кальян забити тютюном зі смаком Космополітен, Маргарити, карибського рому або віскі. Всі аксесуари, яких не вистачає для курильної сесії, легко замовити в інтернет-магазині кальянів міста Сватове.

З цим розібралися, тепер можна подумати про те, в які ігри пограти компанією. Думаєте, настільні та рухливі ігри для дітей? Ми хочемо розвіяти цей міф. Починаємо веселетися: як зірвати шапку у конкурента. Малюють коло, в нього стає двоє гравців або інша парна кількість. У кожного учасника прив'язана до тіла ліва рука. Суть - зняти шапку суперника і не дати забрати свою. Повірте, весело будемо всім!

Ще одна круте розвага - "Луноход". Всі сідають в коло з "серйозними обличчями" і починають вдивлятися в очі іншого гравця. Самому сміятися не можна, але потрібно розсмішити інших учасників, при цьому можна включити режим "Джима Керрі" і робити різні гримаси. Першого, хто засміється відправляють на місяць: повзати рачки, вигукуючи "Я - місяцехід!" І так з кожним, хто програє.